Aktualności

Fundacja ZPP zaprasza do przesyłania kandydatur do Nagrody Gospodarczej ZPP w kategorii Dziennikarz

Brak komentarzy

We wrześniu 2023 roku po raz kolejny zostaną rozdane Nagrody Gospodarcze ZPP – prestiżowe wyróżnienia przyznawane zarówno firmom, jak i konkretnym osobom oraz instytucjom.

Obecnie zbieramy kandydatury do Nagrody Gospodarczej w kategorii Dziennikarz. Wyróżnienie to otrzymują osoby, których teksty i publikacje stanowią dla przedsiębiorców cenny drogowskaz pomagający orientować się w zmiennym otoczeniu regulacyjnym i gospodarczym, a przez to przyczyniają się do rozwoju firm w Polsce.

Laureat Nagrody Gospodarczej ZPP w kategorii Dziennikarz, poza statuetką, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 25 tysięcy złotych.

Prosimy o przesyłanie propozycji kandydatur wraz z uzasadnieniem na adres e-mail: biuro@fundacjazpp.net.pl

Poniżej przedstawiamy listę laureatów z poprzednich edycji:

Dziennikarz roku 2022: Igor Janke

Dziennikarz przyjazny przedsiębiorczości 2021: Mira Suchodolska

Dziennikarz roku 2014: Piotr Aleksandrowicz

Dziennikarz roku 2013: Bartosz Marczuk

Dziennikarz roku 2012: Paweł Blajer

Dziennikarz roku 2011: Tomasz Wróblewski

Zachęcamy do przesyłania propozycji kandydatów!