Aktualności

Fundacja ZPP zaprasza do przesyłania kandydatur do Nagrody Gospodarczej ZPP w kategorii Ekonomista

Brak komentarzy

We wrześniu 2023 roku po raz kolejny zostaną rozdane Nagrody Gospodarcze ZPP – prestiżowe wyróżnienia przyznawane zarówno firmom, jak i konkretnym osobom oraz instytucjom.

Obecnie zbieramy kandydatury do Nagrody Gospodarczej w kategorii Ekonomista. Wyróżnienie to otrzymują naukowcy prezentujący szerszej publiczności wyróżniające się poziomem analizy, prognozy i publikacje w obszarach związanych z przedsiębiorczością i rozwojem gospodarczym Polski.

Laureat Nagrody Gospodarczej ZPP w kategorii Ekonomista, poza statuetką, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 25 tysięcy złotych.

Prosimy o przesyłanie propozycji kandydatur na adres e-mail: biuro@fundacjazpp.net.pl

Poniżej przedstawiamy listę laureatów z poprzednich edycji:

Ekonomista roku 2022: Rafał Trzeciakowski

Ekonomista roku 2021: Dr Maciej Bukowski

Ekonomista roku 2014: Paweł Dobrowolski

Ekonomista roku 2013: Prof. Witold Kwaśnicki

Ekonomista roku 2012: Mateusz Machaj

Ekonomista roku 2011: Krzysztof Dzierżawski

Zachęcamy do przesyłania propozycji kandydatów!